A-Group-dan tibbi sığorta üzrə yeni proqram
A-Group fiziki şəxslər üçün tibbi sığorta üzrə yeni proqramını təqdim edib
A-Qroup tərəfindən təqdim edilən yeni sığorta məhsulu “ÖZƏL” 15.000 AZN-ə qədər tibbi xidmətlərin təminatı üçün nəzərdə tutulmuşdur və aşağıdakı göstərilənləri əhatə edir:
-təcili tibbi yardım, ambulator müayinə, stasionar müalicə, gündəlik və təcili stomatoloji yardım, təcili vaksinasiya, dərman preparatları ilə təminat.
Yuxarıda qeyd olunanlardan başqa, “ÖZƏL” proqramına pulsuz Check Up müayinəsi də daxildir.
Özündən əvvəlki sələfi REFUND proqramından fərqli olaraq, ÖZƏL proqramında tibbi xidmətlərin göstərilməsi və ödənişlərin həyata keçirilməsi qaydaları mümkün qədər sadələşdirilmişdir.
Fiziki şəxs olan sığortalıların klinikaya ödəniş eləməsinə ehtiyac yoxdur. Belə ki, A-Qroup müalicə müəssisələrində çəkilən xərclərin ödənilməsini birbaşa öz öhdəsinə götürür.
ÖZƏL proqramı çərçivəsində göstərilən xidmətlərə aşağıdakı bonuslar daxildir: problemlərin operativ şəkildə həll olunması məqsədilə yaradılmış fasiləsiz konsultasiya-dispetçer xidməti; sığortalıların qohumları üçün tibbi xidmətlərə edilən güzəştlər; proqram satın alınan zaman hissə-hissə ödəniş imkanı;
A-Qroup 20 illik təcrübəsi ilə tibbi sığorta bazarında lider olmaqla müştərilərə fərdi yanaşması və yüksək səviyyəli xidmət ilə hər zaman fərqlənmişdir.