Azərbaycanda ilk dəfə: Bankda kreditlə avtomobil sığortası
Kapital Bank filiallarında avtomobili kreditlə sığortalamaq olar
Azərbaycanda ilk dəfə olaraq Kapital Bank filiallarında PAŞA Sığortanın avtomobil sığortası məhsulunun kreditlə satışı həyata keçirilir. Bu barədə “Marja”ya Bankdan bildirilib.
Müştərilər bankın Bakı, Sumqayıt şəhərləri və Abşeron, həmçinin Gəncə, Lənkəran, Şəki, Zaqatala, Xaçmaz, Şirvan, Göyçay, Bərdə və Ağsu şəhərlərində yerləşən filiallarında avtomobillərin icbari sığortasını əldə edə bilərlər.
Avtomobillərin sığortasının dəyərini Kapital Bank-dan əmək haqqı və təqaüd alan müştərilər 6 aylıq faizsiz və komissiyasız kreditlə, digər müştərilər isə nağd şəkildə ödəyə bilərlər. Sənədləşmə üçün şəxsiyyət vəsiqəsi və avtomobilin texniki pasportu tələb olunur. Sığortanın məbləği sürücünün və avtomobilin göstəriciləri əsasında sığorta proqramında avtomatik hesablanır.
Azərbaycanda ən böyük filial şəbəkəsinə malik olan Kapital Bank, 91 filialı və 4 şöbəsi ilə müştərilərin xidmətindədir. Bankın məhsul və xidmətləri barədə daha ətraflı məlumat almaq üçün www.kapitalbank.az saytına, 196 Sorğu Mərkəzinə və ya Bankın müxtəlif sosial şəbəkələrdə olan səhifələrinə müraciət edə bilərsiniz.