“Renessans Palace”da övladlarınızın təhlükəsizliyindən əmin olacaqsınız
(®) Yasamal rayonunda yerləşən premium yaşayış kompleksi “Renessans Palace” 1,5 hektarlıq ərazisini “Qorunan həyət” konsepsiyası ilə təqdim edir.
Kompleksin həyəti kənar girişlərə qapadılaraq yalnız sakinlərin istirahəti üçün aktiv zona kimi nəzərdə tutulub. Burada yaşıllıq, ağaclar, xüsusi qaçış və velosiped zolaqları, voleybol və basketbol meydançası, tennis kortu, uşaqlar üçün oyun meydançaları, velo parkinq əhalinin ixtiyarında olacaq. Kompleksin aşağı mərtəbələrində fəaliyyət göstərəcək kommersiya obyektlərinin belə daxili parka çıxışı olmayacaq. Həyətin tamamilə kənar çıxışlara bağlı olması, uşaq meydançalarında qurulan xüsusi video müşahidə kameralarının köməyilə 24 saat nəzarət imkanı burada yaşayan hər bir sakinə özünün dəyərli varlığı olan övladının təhlükəsiz istirahəti üçün təminat verir.
“Renessans Palace”da, həmçinin, “Avtomobilsiz həyət” prinsipinin əsas götürülərək aktiv zonaya avtomobillərin girişinə tam qadağa qoyulması da məhz sakinlərin və onların övladlarının rahatlıq və təhlükəsizliyini təmin etmək məqsədi daşıyır.
Valideynlər və onların uşaqlarına rahatlıq yaratmağı düşünən “Renessans Palace” həm də uşaq bağçasını da onlara yaxın edir. Kompleksin kommersiya obyektlərinin birinin uşaq bağçası kimi nəzərdə tutulması işgüzar valideynlərin vaxtına qənaət, uşaqların isə komfortuna xidmət etmək üçündür.
“Renessans Palace” premium yaşayış kompleksinin əsas yol qovşaqlarından bir qədər aralıda yerləşməsi isə bu kompleksin gələcək sakinləri üçün dinamik şəhər həyatının səs-küyündən uzaq, sakit və rahat bir mühitin yaradılması üçündür.