15 manata 120 min manatlıq təminat - PAŞA Sığorta-dan yeni məhsul
Daima müştəri məmnuniyyətini və rahatlığını artırmaqda səylərini əsirgəməyən PAŞA Sığorta şirkəti “Səyahət zamanı daşınmaz əmlakın sığortası” məhsulunu müştərilərə təqdim edir.
Şirkətdən "Marja"ya daxil olmuş məlumata görə, artıq müştərilər səyahətdə olan zaman PAŞA Sığorta onların rahatlıqlarına zəmanət verərək əmlaklarının təhlükəsizliyini təmin edəcək. Məhsul 3 paketdən ibarətdir: gündəlik 1, 2 və ya 3 manat sığorta haqqı ödəməklə (minimum sığorta haqqı hər paketə uyğun 5, 10, 15 manat olmaqla) müvafiq olaraq 40 000, 80 000 və ya 120 000 manat sığorta təminatı əldə edə bilərsiniz.
“Səyahət zamanı daşınmaz əmlakın sığortası” məhsulu əmlakı yanğın, ildırım düşməsi, partlayış; təbii fəlakətlər; oğurluq, qarət; üçüncü şəxslər tərəfindən əmlakın qəsdən məhv edilməsi və ya zədələnməsi; su borularından axan suyun, buxarın və mayelərin vurduğu zərər; nəqliyyat vasitələrinin vurması kimi risklərdən qoruyur.
Səyahətə gedərkən əmlakınızı sığortalamaq və məhsul barədə ətraflı məlumat üçün PAŞA Sığorta şirkətinin əməkdaşlıq etdiyi səyahət agentliklərinə, PAŞA Sığortanın ofislərinə müraciət edə bilərsiniz.