Bank qarantiyalarını “PAŞA Bank”dan endirimlə əldə edin!
(®) Ölkənin aparıcı korporativ maliyyə institutu “PAŞA Bank” kiçik və orta sahibkarlar üçün 31.05.2024 tarixinədək tender, icra və avans qarantiyaları üzrə endirim kampaniyası elan edir.
Qeyd edilən bank qarantiya növləri üçün “PAŞA Bank” müştəriləri də kampaniyanın aşağıdakı endirimlərindən yararlana bilər.
- Tender Qarantiyalarına 75% endirim,
- İcra və Avans Qarantiyalarının açılması komissiyasına 50% endirim.
“PAŞA Bank” müştərisi deyilsinizsə, cəmi 5 dəqiqəyə bank hesabınıonlayn açıb, Sizə lazım olan qarantiyanı bu keçidə daxil olub sifariş edə bilərsiniz.
Əlavə məlumat üçün Bankın müştəri xidməti mərkəzlərinə və ya *8123 nömrəli Əlaqə Mərkəzinə müraciət edə bilərsiniz.
“PAŞA Bank” hər zaman öz müştərilərinin məmnunluğunu düşünərək mütəmadi olaraq müvafiq tədbirlər həyata keçirir. Müştərilərimizlə daimi əlaqədə olmaq və göstərdiyimiz xidmətlər haqqında fikirləri almaq bizim üçün olduqca mühümdür. Bunu nəzərə alaraq bizimlə bölüşmək istədiyiniz təklifləri və digər məqamları [email protected] mail ünvanına elektron məktub yazmaqla çatdıra bilərsiniz.