ABB kiçik sahibkarlar üçün yeni tətbiq təqdim etdi!
(®) ABB ölkəmizdə kiçik sahibkarlığın inkişafına dəstək məqsədilə yeni maliyyə həllini bazara təqdim edib. Bankın kiçik bizneslər üçün məxsusi yaratdığı ABB Biz mobil tətbiqi artıq istifadəyə açıqdır.
Tətbiq sadə və gözoxşayan müştəri təcrübəsi ilə kiçik bizneslərin gündəlik bank əməliyyatlarını, əvvəldən sona rəqəmsal kreditləşmələrini, müxtəlif ödəniş alətlərini və hətta həyatlarını asanlaşdıracaq “Beyond banking” həllərini əhatə edir.
Belə ki, fərdi sahibkarlar ABB Biz tətbiqi vasitəsilə qeydiyyatdan keçə, hesab aça, debet kart sifariş edə, əvvəldən sona tam rəqəmsal təcrübə ilə, girovsuz, zaminsiz kredit ala bilərlər.
ABB Biz tətbiqi kiçik sahibkarlara xüsusilə böyük ehtiyac duyduqları xidmətdən - depozitsiz mobil POS terminaldan istifadə imkanı da yaradır. Bundan başqa, istifadəçilər QR kodlar yaradıb ən sərfəli şəkildə ödənişlər apara, eləcə də kodu paylaşıb başqalarından ödənişlər qəbul edə bilərlər.
“E-Mühasibim” həlli ilə tətbiq üzərindən vaxt itirmədən sadələşdirilmiş vergi bəyannaməsi formalaşdırmaq, avtomatik hesablanmış vergi məbləğinin rahat ödənişini həyata keçirmək olar.
Hazırda ABB Business tətbiqindən istifadə edən sahibkarlar da ABB Biz-ə daxil olaraq bu tətbiqin geniş imkanlarından faydalana bilərlər.
ABB-nin təqdim etdiyi bu yenilik ölkəmizdə sahibkarlığın inkişafına, biznes mühitinin daha da şəffaflaşmasına kömək göstərəcək, kiçik bizneslər üçün maliyyə resurslarını əlçatan edəcək.
Tətbiqi iOS üçün buradan, Android üçün buradan yükləyə bilərsiniz.
ABB Biz haqqında tanıtım videosunu isə buradan izləmək olar.