Yay planlarınızı AccessBank-ın sərfəli kreditləri ilə həyata keçirin
Avqust ayının, eləcə də isti yay günlərinin sonu gəlir. Sizin bu yay üçün planlarınız var idi, amma maliyyə vəziyyətiniz onu həyata keçirməyə imkan vermir? Ailənizlə istirahət etmək, çoxdandır təmir etmədiyiniz evi təmir etmək, övladınıza toy qabağı cehiz almaq, qəbul olduğunuz universitetə təhsil haqqı ödəmək haqda düşünürsünüz?
Artıq bunları düşünməyə ehtiyac yoxdur, çünki Access Var! AccessBank müxtəlif peşə sahiblərinə MANATLA nağd kredit verməyə davam edir. Kreditin maksimal məbləği 20.000 AZN, ödəniş müddəti isə 24 aydır.
Şərtlərə əsasən müəllimlər, həkimlər, hərbçilər, polis işçiləri, dövlət qulluqçuları, özəl müəssisə əməkdaşları və digər peşə sahibləri AccessBank-ın istənilən filialına müraciət edərək sərfəli şərtlərlə daha böyük məbləğdə və daha uzun müddətə peşə kreditləri əldə edə bilər.
Qeyd edək ki, AccessBankda kreditlər üzrə ödənişlər çox asandır. Bankın müştəriləri kreditləri poçt şöbələrindən, MilliÖn ödəniş terminallarında, AccessBankın CASH-in ödəniş terminallarında və myAccess onlayn bankinq vasitəsilə vaxt itirmədən, növbəsiz və rahat ödəyə bilər.