Bank BTB “EasyPay”də!
Bank BTB ödənişlərini artıq EasyPay ödəmiş terminalları vasitəsilə də ödəmək mümkündür
Bank “BTB” ASC və “Easypay” MMC arasında olan əməkdaşlıq nəticəsində artıq Bank BTB-nin bütün növ ödənişlərini EasyPay terminalları vasitəsilə ödəmək imkanı yaradılmışdır.
Bankdan "Marja"ya daxil olmuş məlumata görə, Bank BTB-nin istənilən müştərisi Easypay terminallarında kredit ödənişlərini, depozit qalığının artırılmasını, ödəniş kartına bağlı və ya bağlı olmayan cari hesablarının balansının artırılmasını həyata keçirə bilər.
Bunun üçün EasyPay terminallarında Banklar bölməsində Bank BTB səhifəsi mövcuddur. Müştəri terminalda Bank BTB səhifəsinə keçdikdə 3 istiqamət üzrə ödəniş seçimi görəcəkdir. Bunlar Kredit, Depozit və Hesablar seçimləridir. Müştəri istədiyi ödəniş istiqamətini seçəndən sonra, müştəri kodu və doğum tarixini daxil etməklə müvafiq səhifəyə keçid edib ödənişini həyata keçirə bilər. Ödəniş bitdikdə ödənişin həyata keçirilməsi barədə qəbz çap olunacaqdır.