Böyümək vaxtıdır! Kiçik və orta biznes üçün təkliflər!
İstənilən sahibkarın öz biznesini böyütmək məqamı yetişir.
Məhz bu mərhələ üçün Bank Respublika kiçik və orta sahibkarlara bir sıra kredit imkanları təklif edir.
500 min manatadək verilən biznes-kreditləri müəssisənizi yeni inkişaf mərhələsinə gətirmək imkanı verəcək.
Kredit fərdi şərtlərlə təklif edilir və hər bir biznesin ehtiyaclarını nəzərə alır. Biznes kreditləri əsas və dövriyyə vəsaitləri, daşınmaz əmlak və bank əmanəti girovu ilə verilə bilər.
Biznesin daha inamlı idarə olunması üçün Bank Respublika tələbatınıza uyğun bank zəmanəti və akkreditivlərin səmərəli şərtlərlə verilməsini təmin edir.
Kredit təklifləri ilə yanaşı geniş çeşiddə bank məhsulları da şirkətinizin əməkdaşları üçün təklif olunur. Məsələn, maaş kartları, nağd kredit, taksit kartı, pul köçürmələri, əmanətlər və s. maliyyə xidmətləri.
Bank Respublika ilə iş birliyi qurmağın vacib üstünlüyü mobil və internet bankçılıq kimi innovativ onlayn sistemlərinin mövcudluğudur.
Təkliflər haqqında daha ətraflı məlumatı 144 qısa nömrəsinə zəng vurmaqla və ya bankın rəsmi internet səhifəsində əldə etmək olar.