AccessBank müştərilərinə VİP xidmət təklif edir
Artıq, AccessBank-ın “Lounge Key” xidmətilə hava limanında gözləmə vaxtını zövqlə keçirəcəksiniz
“Lounge Key” – Bakıda 3 olmaqla, bütün dünya üzrə hava limanlarında yerləşən 850-dən artıq lounge zallarına əvvəlcədən sifariş və ya ödəniş etmədən asan və rahat giriş imkanını yaradan beynəlxalq proqramdır.
İndi “Lounge Key” proqramı sayəsində, Siz uçuş zamanı istifadə etdiyiniz aviaşirkətdən və xidmət sinfindən asılı olmayaraq, sadəcə, AccessBank-ın Visa Platinum və ya Visa Infinite premium kartını təqdim etməklə lounge zonasına daxil olmaq imkanını əldə edəcəksiniz. Burada yaradılan şərait Sizin gözləmə vaxtınızı zövqlə keçirməyə imkan verir.
Hər şey çox sadə və rahatdır. Sakit və rahat “Lounge Key” zalında qəlyanaltı etmək, dincəlmək və ya işləmək, telefondan, faksdan, İnternetdən istifadə etmək, yeni qəzetləri oxumaq və s. mümkündür. “Lounge Key” zalından bir nəfərin istifadə etməsi- 27 ABŞ dollarıdır. Ödəniş lounge zalındakı qəbul masasında, kart vasitəsi ilə həyata keçirilir. Lounge zalına Sizinlə bərabər qonaqlarınız da daxil ola bilər. Lounge zalına dəvət oluna biləcək qonaqların sayı hər bir konkret “Lounge Key” zalının şərtlərindən asılıdır.
Bu və ya digər hava limanında "Lounge Key" lobbi zonasının mövcudluğu haqqında məlumatı, eləcə də xidmətlərin və şərtlərin tam siyahısını (yerləşmə şərtləri, iş saatları və istifadə xüsusiyyətləri) aşağıdakı mənbələrdən əldə etmək mümkündür:
-Lounge Key saytından;
-Lounge Key (iOS, Android, Windows) mobil əlavəsindən;
-Lounge Key Çağrı Mərkəzindən.
AccessBank-dan Visa Platinum və ya Visa Infinite premium kartını sifariş verin və müstəsna olduğunuzu hiss edin!