Bank of Baku “Gəliiiir”in qaliblərini mükafatlandırıb
“Bank of Baku” bir müddət əvvəl “Gəliiiir” şüarı altında müştərilərinə təqdim etdiyi yenilik və kampaniyaların yekununa həsr olunmuş mətbuat konfransı keçirib.
“Bank of Baku”, bu yay “GƏLİİİR” şüarı altında müştərilərinə kampaniyalar təqdim edirdi. "Marja" xəbər verir ki, tədbirdə kampaniyaların yekunları barədə məlumatlar verilib, əsas - “Bolkartla alış-veriş et, Nyu-Yorka 2 nəfərlik səyahət qazan!” adlı kampaniyanın qalibləri elan edilib və mükafatlandırılıb.
Qeyd edək ki, kampaniya 24 iyul – 17 sentyabr tarixlərini əhatə edirdi. Kampaniya Bolkart kartları ilə həm ölkədaxili, həm də ölkəxaricində edilən bütün ödənişlərə şamil edilirdi. Şərtlərə əsasən kampaniya dövründə minimum 20 AZN-lik (əməliyyat sayı ən azı 5 olmaqla) ödənişlərinin ümumi məbləği daha çox olan Bolkartlıların qalib olacağı bəyan edilmişdi.
Mətbuat konfransında “Bank of Baku” ASC-nin Reklam və İctimaiyyətlə Əlaqələr Departamentinin rəhbəri Gülşən Cumayeva Bankın yenilikləri haqqında ətraflı məlumat verib.
“Bizim “Gəliiiir” şüarı altında təqdim etdiyimiz yeniliklər müştərilərin gözləntilərinə tam cavab verirdi”,- o deyib.
Bank of Baku bundan sonra da yenilikləri davam etdirəcək. Bolkartın 6 yaşı münasibətilə də kampaniyaların keçirilməsi nəzərdə tutulur.
-Həftə ərzində ödənişlərin ümumi məbləği ən çox olan ilk 3 Bolkartlıya (20 AZN dəyərində əməliyyatların sayı həftə ərzində min. 3 dəfə olmaq) - Bolkart Gold/Bolkart Diamond + 100 AZN BAL;
-Kampaniya dövründə hər ayın yekununda ödənişlərin ümumi məbləği ən çox olan Bolkartlıya (20 AZN dəyərində əməliyyatların sayı ay ərzində min. 5 dəfə olmaq) FOTOAPARAT;
-Ümumi kampaniya dövründə yuxarıdakı şərtlər nəzərə alınmaqla ödənişlərinin ümumi məbləği ən çox olan Bolkartlıya isə NYU-YORKA 2 NƏFƏRLIK SƏYAHƏT paketi (aviabilet, transfer və otel daxil olmaqla viza dəstəyi) HƏDİYYƏ olunacaq.