“Bank of Baku” tələblərini yumuşaldıb
“Bank of Baku” çətin günlərin ardından kredit götürmək və kredit kartı almaq istəyənlər üçün şərtlərini yumuşaldıb.
“Marja” xəbər verir ki, bunucümə axşamı günü keçirilmiş mətbuat konfransında “Bank of Baku” ASC-nin Reklam və İctimaiyyətlə Əlaqələr Departamentinin rəhbəri Gülşən Cumayeva bildirib.
185 MANAT MAAŞ ALANA KREDİT KARTI VERİLİR
“Müştərilərimiz şərtlərin yumuşaldılmasını istəyirdilər. Biz “Gəliiir” şüari altında keçirilən kampaniyalarımz zamanı müştərilərin bu cür istəklərini də nəzərə aldıq. Debet kartlarımızın tarifləri aşağı salınıb. Eyni zamanda, kredit kartı əldə etmək istəyən müəyyən seqment üçün minimum əməkhaqqı tələbi aradan qaldırılıb. Məsələn, müəllim olan şəxs “Bank of Baku”ya müraciət edib kredit kartı ala və nağd pulı krediti götürə bilər. Digər kateqoriya şəxslər üçün isə minimal əməkhaqqı tələbi 185 manatadək endirilib. Çətin dövrlərdə tələblərimiz bir az sərt idi, artıq tələblərimiz yumuşalıb, müştərilərimizin istəklərinə və gözləntilərinə uğundur”,- Gülşən Cumayeva deyib.