Unibank hədiyyə kartını dövriyyəyə buraxdı
İndi əzizinizə, dostunuza, tanışınıza bəyənəcəyi hədiyyəni axtarmaq üçün günlərlə vaxt sərf etməyəcəksiniz.
Unibank sizi bu qayğıdan azad etdi. Unibank-ın hədiyyə kartı- Albalı Gift daha çox arzulanan hədiyyə olacaq. Siz 50, 100, 150 və 500 AZN nominallı Albalı Gift kartını hədiyyə etmək istədiyiniz şəxsə təqdim edirsiniz və o istədiyi hədiyyəni özü seçir. Albalı Gift kartı Unibank-ın POS terminallarının olduğu 1500-dən çox ticarət obyektində istifadə oluna bilər.
- -Satış qiyməti kartın öz nominalı dəyərindədir, yəni, 100 AZN-lik Albalı Gift Kartı almaq üçün 100 AZN ödəniş edilir.
- -Albalı Gift Kart ilə Unibank-ın geniş partnyor şəbəkəsində nağdsız alış-veriş etmək mümkündür. Partnyor şəbəkəsi ilə buradan tanış ola bilərsiniz http://albali.az/az/partnyorlar
- -50 AZN, 100 AZN, 150 AZN və 500 AZN nominallarda müştərilərə təqdim edilir;
- -Kart şirkətlərin öz əməkdaşlarına və partnyorlarına hədiyyə etməsi üçün də çox sərfəli və cəlbedicidir;
- -Albalı Gift kartını unibank.az-dan https://onlineservices.unibank.az/OnlineCardOrder/?lang=azvə Unibank Mobile əlavəsindən onlayn sifariş etmək və bankın istənilən filialından əldə etmək mümkündür;
- -Kartın istifadə müddəti 12 aydır;
- -Kart müştəriyə xüsusi hədiyyə zərfdə təqdim olunur.
Unibank hazırda paytaxt və bölgələri əhatə edən geniş filial şəbəkəsi ilə ölkə vətəndaşlarının xidmətindədir. Unibank-ın filialları həftənin 5 günü nahar fasiləsi olmadan səhər saat 09:00-dan axşam 17:00-dək fəaliyyət göstərir.
Müştərilərin tələbatını nəzərə alaraq, bankın paytaxt və bölgələrdə yerləşən 9 filialı həftə sonları fəaliyyət göstərir. “Əcəmi” və 19 saylı (“Bakıxanov”) filialları noyabrın 15-dək hər gün saat 09.00-dan 20.00-dək müştərilərin xidmətində olacaq. Aşağıdakı filiallar şənbə günlərisaat 10:00-dan 14:00-dək xidmətinzdədir:
- 15 saylı filial (S.Vurğun bağı yaxınlığında)