150 min manatadək ipoteka krediti
Yapı Kredi Bank Azərbaycan ev almaq istəyənləri müjdələyir. Artıq ev almaq istəyən müştərilər İpoteka Fondunun Vəsaiti hesabına 150 min manatadək Yapı Kredi Bankdan ipoteka krediti ələ edə bilərlər.
Kredit müraciəti etmək üçün www.e-ipoteka.az portalında şəxsi kabinet açdıqdan sonra elən həmin portal vasitəsilə Yapı Kredi Bank Azərbaycana müraciət etmək gərəklidir. Kreditin müddəti 3 ildən 25 ilə qədərdir, illik faiz dərəcəsi isə 8%-dək təşkil edir. İlkin ödəniş evin dəyərinin 30%-dir.
Məhsulla bağlı ətraflı məlumat əldə etmək istəyənlər www.yapikredi.com.az saytına və ya 7/24 fəaliyyət göstərən *0444 Yapı Kredi Telefon Mərkəzinə müraciət edə bilərlər.
Yapı Kredi Bank Azərbaycan” QSC dünyanın 17 ölkəsində mövcud olan bankçılıq qrupunun üzvüdür. Səhmdarları UniCredit (İtaliya) və Koç Holdinq (Türkiyə) olan bank Azərbaycanda bankçılığın bütün sahələrində beynəlxalq təcrübəni tətbiq edir. Bank Bakı və Sumqayıt şəhərlərində filialları, 24/7 fəaliyyət göstərən Telefon Mərkəzi və İnternet/Mobil Bankçılıq Məhsulu ilə müştərilərinə xidmət göstərir.