Növbələrdə vaxt itirməyin, əvəzində idman edin!
Yapı Kredi Bank Azərbaycan həyatınızı asanlaşdırmaq üçün Mobil Bankçılıq proqramını sizə təqdim edir.
IOS, Android və Windows əməliyyat sistemli telefon istifadiçələri Yapı Kredi Mobil Bankçılıq proqramının zəngin xidmət məzmunundan istədikləri yer və zamanda faydalana bilərlər.
Yapı Kredi Bank fərdi müştəriləri Mobil Bankçılıq ilə pul transferlərindən faktura ödəməyə, kredit müraciətindən valyuta alışı, satışına qədər istədikləri bank əməliyyatını asan və sürətli bir şəkildə reallaşdıra bilərlər. Həmçinin proqram içərisindən istifadə edilə bilən Ağıllı SMS vasitəsi ilə İnternet / Mobil Bankçılıq girişlərində istifadə edilmək üzrə tək istifadəlik şifrə əldə edə bilərlər.
Proqram içərisində, Yapı Kredi müştərisi olmasa belə, bütün istifadəçilərimizin faydalana biləcəyi valyuta hesablama və ən yaxın Yapı Kredi Bank Azərbaycan Filial və ATM məlumatları da mövcuddur. Yapı Kredi Mobil Bankçılıq proqramını yüklədikdən sonra giriş üçün İnternet Bankçılıq İstifadəçi Kodu və şifrəniz ilə Mobil Bank əməliyyatlarınızı reallaşdıra bilərsiniz.
Yükləmək: