Beynəlxalq Bankın "ƏLA" xidmət mərkəzi yeni ünvanda
Azərbaycan Beynəlxalq Bankının “ƏLA - Ən Lazımi Anda” brendi altında yaradılmış elektron xidmət mərkəzi yeni ünvanda yeni imkanlarla fəaliyyətə başlayıb.
Bankdan "Marja"ya daxil olmuş məlumata görə, "ƏLA" mərkəzi müştərilərə Nizami küçəsi 67 ünvanında (Bankın Baş ofisi) xidmət göstərəcək. Bundan əvvəl "ƏLA" Əliyarbəyov küçəsi 9 ünvanında fəaliyyət gösərirdi.
"Müasir texniki vasitələrlə təchiz olunmuş mərkəzdə müştəri bankın əməkdaşı ilə videoəlaqə yaradaraq, lazımi bank əməliyyatlarını asanlıqla həyata keçirir. Mərkəzin yeni imkanlarından biri bundan ibarətdir ki, indi burada innovativ bankçılıq texnologiyalarından olan avtomatlaşdırılmış depozit qutuları sistemi də quraşdırılıb",- məlumatda deyilir.
ƏLA mərkəzində aşağıdakı bank əməliyyatlarını həyata keçirmək mümkündür:
-Cəmi bir neçə dəqiqə ərzində ƏLA debet kartı almaq və karta şifrə təyin etmək;
-8937 qısa nömrəsinə SMS göndərməklə kredit almaq;
-Təhlükəsizlik və məxfilik şəraitində, bank əməkdaşının köməyinə ehtiyac qalmadan qiymətliləri depozit qutularında yerləşdirmək, yaxud bankdan götürmək.
Bank yaxın gələcəkdə ƏLA xidmət mərkəzlərinin sayını artırmağı planlaşdırır.