- “Bank of Baku” kartlarına,
- Ölkədaxili digər bank kartlarına,
“Money Send” xidməti vasitəsilə asanlıqla və təhlükəsiz formada göndərə biləcəklər.
Bankın gətirdiyi əsas YENİLİK - kartdan-karta xaricə pul göndərmə imkanı vasitəsilə müştərilər xarici bank kartlarına da pul göndərə biləcəklər.
Yəni, Bank of Baku-nun İnternet Bankçılıq istifadəçiləri istər Bank of Baku, istərsə də digər yerli bankların kart hesablarından xarici bank kartlarına istədikləri vaxt kartdan-karta pul köçürməsi edə biləcəklər.
Bir plastik kartla aparılan köçürmə məbləğinin gündəlik limiti 1.700 AZN (1.000 USD ekv.), aylıq limiti isə 17.000 AZN (10.000 USD ekv.) təşkil edir.
Qeyd edək ki, müştərilər İnternet Bankçılıqdan istifadə etməklə sadəcə kartdan-karta deyil, eyni zamanda Contact Təcili Pul köçürmə sistemi vasitəsilə də təcili pul köçürmələrini həyata keçirər bilərlər.
Bank of Baku-nun İnternet Bankçılıq xidmətinə 145 Məlumat Mərkəzinə zəng etməklə və ya filiala müraciət etməklə qoşulmaq olar.