Unibank korporativ müştərilər üçün internet bankçılığı təkmilləşdirdi
İndi Unibankın müştərisi olan hüquqi şəxslər və fərdi sahibkarlar banka gəlmədən büdcə ödənişlərini və hesablaşma əməliyyatlarını apara biləcəklər. Unibankın yenilənmiş İnternet bankinq xidməti biznes sahiblərinə istədikləri vaxt və istənilən yerdə, təhlükəsiz, cəmi bir neçə dəqiqə ərzində bank əməliyyatlarını aparmağa, biznesləri ilə bağlı sərəncam verməyə imkan yaradır.
Yenilənmiş internet bankinqdə hansı təkmilləşdirmələr aparılıb?
- Ölkədaxili və bankdaxili əməliyyatlar daha çoximkanlı, hər bir müştərinin fərdi tələbatına uyğun olub. Yeni funksiyaların əlavə edilməsi, bir neçə imzanı daxil etməyin mümkünlüyü hüquqi şəxslərin və fərdi sahibkarların işini xeyli asanlaşdırıb;
- Büdcə ödənişləri (DSMF/Vergi/Gömrük və digər) bölümü yeni dizaynda və istifadəsi daha asan olub;
- Azərcell bölümü- şirkətin korporativ nömrələrə görə ödəniş funksiyası təkmilləşdirilməklə yanaşı, asanlaşdırılıb;
-Maaş Köçürmələri bölümünə yeni imkanlar əlavə edilib;
- Avtorizasiya və identifikasiya zamanı geniş seçim imkanı yaradılıb;
- Ödənişlərin təsdiqlənmiş variantını istənilən vaxt çıxarmaq mümkün olub.
Necə qeydiyyatdan keçmək olar?
İndi Unibankın İnternet bankinqində qeydiyyat prosesi xeyli asanlaşıb. Xidmətə qoşulmaq daha sadə və daha təhlükəsiz olub.
Hüquqi şəxslər və fərdi sahibkarlar xidmətə indi təkcə Google Authenticator-la deyil, ASAN İmza vasitəsi ilə də qoşula bilərlər. Hər iki xidmətlə qoşulmaq müştəriyə sistemə daxil olmaqla bütün sənədləri imzalamaq hüququ verir.
Niyə məhz Unibank-ın internet bankinq xidmətini seçməlisiniz?
Pulsuzdur:
- Unibank-da internet- bankinq sifarişi və qoşulmaq pulsuzdur.
Bütün növ köçürmələr mümkündür:
- Unibank-ın internet-bankinq xidməti müştərinin bir filialdakı vəsaitini digər filialdakı hesaba köçürməyi, eləcə də bir filialdakı müxtəlif hesablar arasında konvertasiya əməliyyatını, milli valyutada vəsaitin ölkə daxilində banklararası köçürülməsini, eləcə də ölkə xarici köçürmələri mümkün edir.
Məlumatlandırır:
- Müştərinin xarici valyutada açılmış hesablarından vəsaitin ölkə daxilində və ya xaricə köçürülməsi və hesablardakı vəsait qalıqları və vəsaitlərin hərəkəti üzrə məlumatın əldə edilməsi mümkündür.
Hamı üçündür:
- Unibankın internet-bankinq xidmətindən korporativ müştərilərlə yanaşı, fərdi sahibkarlar da istifadə edə bilərlər.
Təhlükəsizdir:
- Müasir və son dərəcə yüksək texnologiyalar əsasında qurulmuş İnternet bankinq aparılan bank əməliyyatlarının təhlükəsizliyinə və məxfiliyinə tam təminat verir.
Unibank internet bankinq- təhlükəsizlik və rahatlıq hər zaman 1-ci yerdə!