Unibankda mikrokreditlər komissiyasız oldu
Biznesinizi böyütmək üçün əsl fürsətdir. Unibankda mikrokreditlər 0% komissiyalı oldu.
Ticarət, istehsal, kənd təssərrüfatı və xidmət sahələrində fəaliyyət göstərən biznes sahibləri 15 000 manatadək biznes kreditlərini komissiyasız əldə edə bilərlər. Mikrokreditlər operativ şəkildə 1-3 gün ərzində verilir. Kredit üçün sahibkarlardan sənəd tələbi də minimum olub. 0% komissiyalı mikrokredit aksiyası avqustun 6-dək davam edəcək.
Hazırda ölkəmizdə on minlərlə sahibkar öz biznesini böyütmək arzusundadır və Unibank davamlı olaraq onlara dəstək verir. Biznesini genişləndirmək istəyən sahibkarlar bankın Bakıda və eləcə də regionlarda yerləşən filiallarına müraciət edərək, sərfəli biznes kreditlərindən faydalana bilərlər.
Ətraflı məlumatı (012) 117 nömrəli telefondan, Bankın saytından (www.unibank.az ) və yaxud facebook və twitter səhifələrindən (www.facebook.com/unibank.azHYPERLINK "http://www.facebook.com/unibank.az%A0,https://twitter.com/unibank" ,HYPERLINK "http://www.facebook.com/unibank.az%A0,https://twitter.com/unibank"https://twitter.com/unibank ) əldə etmək olar.