“Bir çoxları brendimizi bahalı hesab edir, lakin bu, belə deyil"
Quru meyvə və çərəz satışı mağazası butiklər şəbəkəsinin sahibi Vüqar Məhərrəmov brendin qiymət siyasətini şərh edib
Marja xəbər verir ki, o, “Bir çoxları brendimizi bahalı hesab edir, lakin bu, belə deyil" deyərək sözlərinə belə davam edib:
"Vitrinlərimizdə təmsil olunan bütün məhsullarımıza görə məsuliyyət daşıyırıq. Məhsullarımız yüksək keyfiyyətlidir. Nümunə üçün, badam və ya qozdan bəhs etdikdə, qeyd edim ki, onlar əl ilə seçilərək çeşidlənir. Təvazökarlıqdan uzaq da olsa, bunun əsası mükəmməldir. Məhsullarımız rəngi, qoxusu, ölçüsünə görə fərqlənir – onların çatlağı və ya digər zədələri olmur. Buna adi mağazalarda rast gələ bilməzsiniz.
Sadəcə və sadəcə Xurcun-un bir dəfə alıcısı olmaqla nəinki məhsulların dadına, həmçinin keyfiyyətinə vurulacaqsınız! Şəbəkəmizdə məhsulun qiyməti onun yülsək keyfiyyətinə uyğun gəlir. Buna digər mağaza və ya bazarlarda quru meyvə və çərəz alışında rast gələ bilməzsiniz”.
Vüqar Məhərrəmov ilə geniş müsahibə: “Keyfiyyətə vurğunuq”: Milli Azərbaycan brendi Xurcun haqda bilinməsi lazım olan hər şey – FOTO