Bu avtomobildə heç bir avtomobildə olmayan yeniliklər var, Bakıda satışı başlayıb
Tam yeni S-Class artıq Bakıdadır.
Marja xəbər verir ki, bu, Mercedes-Benz brendinin Azərbaycandakı rəsmi dileri Autostar Kaukasus şirkətindən bildirilib.
Qeyd edilib ki, tam Yeni S-Class sözün əsl mənasında gələcəyin avtomobili adlandırılır. Burada bu günə qədər heç bir avtomobildə olmayan yeniliklər, bununla bərabər, Mercedes-Benz brendinə xas ənənəvi funksional ilə təchiz edilib.
Avtomobildə önəmli məqamlara diqqət yetirilmişdir: həm sürücünün, həm də sərnişinlərin rahatlığı və təhlükəsizliyi ən yüksək səviyyədədir. MBUX innovativ multimediya sisteminin yenilikçi idarəetmə konsepsiyası və lüks tərtibatı avtomobilin salonuna daxil olanlara inanılmaz hisslər yaşadır. Salonun yeni aktiv LED işıqlandırma sistemi interyerin atmosferini daha da cəlbedici edir. Keyless-go sistemi ilə avtomatik irəli çəkilən qapı tutacaqları, kilidinin toxunuşla açılması isə S-Class həvəskarları üçün tam yeni bir təcrübədir.
"Avtomobilin xarici tərtibatı qüsursuz S-Class təcrübəsini bir daha xarakterizə edir. Dəbdən düşməyən klassik dizayna malik eksteryer və yeni yüngül lehimli disklərini də nəzərə alsaq, yeni S-Class avtomobilinin tərtibatı qüsursuzdur.
Qarşınızda rəqəmsal zəka dayanır. O sizi dinləyir. Düşüncələrinizin gedişatını izləyir və hər şeyi öncədən görür. Avtomobildə intuitiv anlaşılan idarəetmə ilə səyahətdən xüsusi zövq almaq olar",- məlumatda bildirilir.