Xalq Bankdan avtokreditə super şərtlər
Aylıq 434 manat ödənişlə yeni avtomobil!(®️) Xalq Bank "Autolux Azerbaijan" şirkətinin təqdim etdiyi FIAT Tipo avtomobili üçün misli görünməmiş avtokredit şərtləri təklif edir.
Avtomobillər müştərilərə bazar qiymətindən 20 % ucuz qiymətə təklif olunur. Avtokredit illik 10 % ilə 5 il müddətinə verilir. İlkin ödəniş məbləği avtomobilin endirimli qiymətinin 20 %-ni təşkil edir (komissiya 0.1 %, minimum 10 manat).
Məsələn, müştərilərə satış qiyməti 31 900 manat olan FIAT Tipo 20 % endirimlə - 25 520 manata təklif edilir (endirim - 6 380 manat!). Endirimli qiymətin 20 %-i dəyərində, 5 104 manat ilkin ödəniş etməklə, müştəri illik 10%, müddəti 60 ay, aylıq ödənişi cəmi 433.78 manat olan sərfəli kredit əldə edir. Avtomobillərin sayı məhduddur.
Bankın digər kredit və məhsulları haqqında ətraflı məlumatı bankın rəsmi Facebook və Instagram səhifələrindən, eləcə də www.xalqbank.az saytından və 138 Məlumat mərkəzindən əldə edə bilərsiniz.