Azərbaycanda satışına başlanılıb - QİYMƏTİ
“Hyundai” markasının ölkəmizdə rəsmi nümayəndəsi “AUTO AZƏRBAYCAN” şirkəti hamının çoxdandır və səbirsizliklə gözlədiyi yeni “Tucson” modelini salonlarında artıq satışa çıxarıb.
Marja xəbər verir ki, 4-cü nəsil tam yeni Tucson-un qiymətləri 50 min 500 manatdan başlayır.
Tam yeni TUCSON, yolsuzluq avtomobilləri üçün yeni standartlar təyin edir və yeni satış rekordlarına imza atmağa hazırlaşır.
Yeni krossoverin ölkəmizə 2.0 Mpi mühərrik və hibrid güc qurğusuna malik (48 voltluq mülayim, standart və təkrar doldurula bilən) mükərriklə gətirilir.
Sinfində yeni təhlükəsizlik standartları təyin edin Tucson modeli, mütəxəsislər tərəfindən sinifindəki ən təhlükəsiz avtomobil olduğu iddia edilir. Məsələn, krossover sürücü və ön sərnişini bir-biri ilə toqquşmaqdan qoruyan mərkəzi təhlükəsizlik yastığı da daxil olmaqla, yeddi təhlükəsizlik yastığı ilə təchiz edilmişdir. Eyni zamanda avtomobil digər intellektual təhlükəsizlik sistemləri ilə öz müştərilərini tam razı salamağa hazırdır.