AccessBank-dan Yeni il kampaniyası – yeni müştərilərə 24 AZN hədiyyə
(®) Sizin yerli Avropa bankınız olan AccessBank, müştərilərin Yeni İl ab-havasına əlavə rəng qataraq, misli görünməyən “2023-də 23 AZN xərclə, 2024-də 24 AZN qazan” kampaniyasına start verir.
Bayram hədiyyəsi qazanmaq istəyənlərə AccessBank, ilk dəfə olaraq, OK kredit kartı müştərilərinə Yeni İl-ə pul mükafatı təqdim edir.
Kampaniyanın qaydalarına görə, yeni OK kredit kartı sahiblərinə 2023-cü ilin son gününə qədər minimum birdəfəlik 23 manat xərcləmək şərti ilə, 2024-cü ilin ikinci həftəsinin sonunadək 24 AZN məbləğində birdəfəlik pul mükafatı kredit kartının balansına yüklənilir.
Kampaniya 19 dekabrdan 31 dekabra qədər aktivdir.
Kampaniya haqqında, o cümlədən, OK kredit kartı və onun üstünlükləri haqqında ətraflı məlumat əldə etmək, eləcə də, kartı sifariş vermək üçün linkə keçid edin: https://www.accessbank.az/az/private/creditcard/ok-kart/
OK kredit kartlarını bankın filiallarından əldə etmək mümkündür. Filiallar haqında əlavə məlumat linkdə təqdim edilir: https://www.accessbank.az/ru/our-bank/service-networks/.
Məlumat üçün bildiririk ki, AccessBankın Azadlıq, Binəqədi, Nərimanov və Lökbatan filialları şənbə günü də fəaliyyət göstərir.
AccessBank 2002-ci ildən Azərbaycanın bank sektorunda fəaliyyət göstərir. Bankın səhmdarları sırasında Asiya İnkişaf Bankı, Avropa İnvestisiya Bankı, Beynəlxalq Maliyyə Korporasiyası və digər beynəlxalq maliyyə təşkilatları və investisiya fondları yer alır. Bankın 14-i Bakıda, 18-sı bölgələrdə olmaqla, 32 filialı fəaliyyət göstərir.