Baku Electronics deyir ki, bu Ramazanda da birlikdə olaq!
(®) Baku Electronics-də Ramazan bayramına özəl elektronika məhsullarına 50 %-dək, ev əşyaları və mebellərə isə 70 %-dək endirimlər sizi gözləyir. Üstəlik endirimli qiyməti 3 aya bölərək ödəyə bilərsiniz.
Həmçinin ilkin ödənişsiz, faizsiz, komissiyasız 30 ayadək hissəli ödəniş də sizinlə olacaq!
Yemək bişirmək üçün sizə ən yaxşı dost Mətbəx Robotu –dur. Siz onunla həm vaxta qənaət edə bilərsiniz, həm də yeməkləri daha dadlı edə bilərsiniz. Özü də 100 AZN endirimlə!
Fritoz FAKİR isə həm 130 AZN endirim, həm də keyfiyyət deməkdir. Ramazanda o sizə süfrənizə təamlar hazırlamaq üçün kömək olacaq.
Yeməklərin dadlı və tez hazırlaması üçün soba vacibdir. Elektrik soba GASTRO yeməklərinizi hazırlamaq üçün ideal seçimdir. Ayda cəəmi 9 manata!
Bəzən çox istəsək də, çay içmək üçün vaxtımız olmur. Ayda 4 AZN ödəyərək alacağınız Elektrik çaydan PHILIPS varsa, nuş olsun.
Ütü Gorenje səliqəli olmaq üçün daima yanınızdadır. Üstəlik endirimli qiymətlə, ayda cəmi 3 manat ödəməklə!
Qeyd etdiklərimiz sərfəli təkliflərdən sadəcə bir neçəsidir. Daha çox məhsulla tanış olmaq və endirimlə birlikdə olmaq üçün Baku Electronics mağazalarına yaxınlaşın.
Xatırladaq ki, “Baku Electronics” artıq 30 ildir ki, alıcılar üçün hər şeydən öncə yüksək keyfiyyətli məhsullar, etibarlılıq və güvən ifadə etməkdədir.
“Baku Electronics” Samsung, LG, Bosch, Sony, Huawei, Xiaomi, Tefal, Rowenta, Panasonic, HP, Acer, Philips, Lenovo, Kenwood, Braun, Delonghi, Dyson və onlarla digər dünyada tanınmış markaların rəsmi distribüteri, Apple brendinin isə rəsmi satış təmsilçisidir. Elektronika və məişət texnikası bazarında aparıcı mövqe tutan “Baku Electronics”in paytaxt və regionlarda 30-dan çox mağazası, eyni zamanda elektron ticarət üçün www.bakuelectronics.az vebsaytı, əlaqə üçün isə 143 qaynar xətti fəaliyyət göstərir.