Digər bankdakı kreditlərinizi Unibanka gətirin, ödənişiniz sərfəli olsun!
(®) Ay ərzində bir neçə banka kredit ödəmək sizi yorursa, “Unibank”ın yeni kampaniyası sizin üçündür. Bütün kreditlərinizi “Unibank”a gətirin, ayda cəmi bir dəfə, sərfəli məbləğdə ödəniş edin, həm də yeni kreditiniz komissiyasız olsun.
Növbəti aydan kreditlərinizi bir tarixdə və bir ünvana ödəmək üçün elə indi “Unibank”dan illik 11%-dən başlayan, 50 000 AZN-dək və 0% komissiyalı krediti sifariş edə (https://unbk.az/nagdkredit) bilərsiniz.
Aşağı faizli və yüksək məbləğli krediti rahatlıqla, aylıq sizə sərf edilən məbləğdə, çətinlik çəkmədən ödəməyiniz üçün Bank kreditin müddətini də 60 ayadək uzadıb.
“Unibank”dan nağd kredit götürmək aşağıdakı üstünlükləri verir:
UCard sahibi olmaq sizə “Unibank”ın möhtəşəm uduşları olan “Əjdaha” lotereyasında iştirak fürsəti yaradır. UCard-la etdiyiniz hər 10 manatlıq ödəniş sizə bir şans qazandırır. Ay ərzində 5 şans qazanaraq, lotereyada iştirak edə və üç təmirli və əşyalı evdən, səkkiz ədəd Toyota Corolla Cross avtomobilindən, 50 Apple iPhone 15 Pro telefonundan birinə və 250 000 manatlıq pul uduşunda seçilmiş məbləğlərə sahib olmaq imkanı qazanırsınız.