Unibankın 9,5 %-lik kredit kampaniyası davam edir
(®) Planlarınızı həyata keçirməyə çox sərfəli faizlə kredit lazımdırsa, elə indi “Unibank”a müraciət edə bilərsiniz.
Digər banklardakı kreditlərinizi daha aşağı faizlə bir ünvanda birləşdirib, ödənişinizi sərfəli etmək üçün də yaxşı fürsətdir. Çünki hazırda “Unibank”da kredit faizi çox aşağıdır və illik cəmi 9,5 %-dən başlayır. İstər bank filiallarına müraciət etməklə, istərsə də onlayn sifarişlə illik 9,5 %-dən başlayan, 50.000 manatadək krediti 60 ayadək müddətə əldə edə bilərsiniz. Kampaniyanın bitməsinə sayılı günlər qalıb. Sentyabrın 15-dək bu fürsətdən faydalana bilərsiniz.
UCard sahibi olmaq sizə “Unibank”ın möhtəşəm uduşları olan “Əjdaha” lotereyasında iştirak fürsəti yaradır. UCard-la etdiyiniz hər 10 manatlıq ödəniş sizə bir şans qazandırır. Ay ərzində azı 50 manat xərcləməklə 5 şans qazanaraq, lotereyada iştirak edə və üç təmirli və əşyalı evdən, səkkiz ədəd Toyota Corolla Cross avtomobilindən, 50 Apple iPhone 15 Pro telefonundan birinə və 250 000 manatlıq pul uduşunda seçilmiş məbləğlərə sahib olmaq imkanı qazanırsınız.