Şirkətlər qrupu yeni marketləri üçün işçilər yığır
“Azərsun Holdinq” endirimli market seqmentində təmsil olunan “Sərfəli” marketlərinin sayını artırır. Holdinq ilin sonuna kimi 50 “Sərfəli” maket açmağı hədəfləyir.
“Marja” xəbər verir ki, marketlər üçün işçilər yığılır, yaşayış yerlərinə yaxın, əhalinin sıx məskunlaşdığı ərazilərdə icarəyə obyektlər axtarılır.
Hazırda mağaza müdiri, müdir müavini və mağaza işçisi vəzifələri üzrə vakansiyalar elan edilib.Maraqlanan şəxslər azersunhr.com saytında qeydiyyatdan keçərək müraciət edə bilər və ya elektron işə müraciət anketinin mövzu başlığı yerində müvafiq vəzifə adını qeyd etməklə [email protected] mail ünvanına göndərə bilər.
"Biz bu ilin sonuna qədər 50 “Sərfəli” market açmağı planlaşdırırıq. Növbəti ildə say daha da artırılacadır”, “Azərsun Holdinq”in direktoru Savaş Uzan “Marja”ya bildirmişdi.