Contact Təcili pul köçürmə sistemi indi DostBank-da!
(®️) Bütün dünyanın koronavirus pandemiyası ilə savaşdığı bu çətin günlərdə müştərilərinin rahatlığını düşünən və bank xidmətlərini daha əlçatan etməyə çalışan ölkənin innovativ bankı Bank of Baku, uzaq məsafələri onlar üçün daha yaxın etdi.
İndi, ölkəxaricində yaşayan yaxınlarına pul göndərmək istəyən şəxslər, bunu Bank of Baku-nun DostBank mobil tətbiqində Contact Təcili Pul köçürmə sistemi ilə rahatlıqla həyata keçirə bilərlər.
Belə ki, Bank of Baku-nun müştəriləri DostBank mobil tətbiqi ilə bankın filiallarına yaxınlaşmadan və növbə gözləmədən bir neçə saniyə ərzində xaricə pul köçürə biləcəklər. Bunun üçün DostBank mobil tətbiqində “Köçürmələr” bölməsinə daxil olub,
-“Contact Pul Köçürmə” düyməsini klik etməli;
-Vəsaiti alacaq şəxsin ad-soyad, mobil telefonunu qeyd etməli;
-Köçürmə üçün istifadə olunacaq kartı seçməli (istər debet, istər taksit kartı)
-Göndəriləcək məbləği daxil etməli;
-Əməliyyatı təsdiq etməlidirlər.
Əməliyyat tamamlandıqdan sonra vəsaiti göndərən müştəri SMS ilə əldə etdiyi kodu qarşı tərəfə təqdim etməlidir. Pulu alan şəxs bu kod vasitəsilə “Contact” pul köçürmə sistemi olan istənilən bankdan göndərilən vəsaiti ala bilər.
Müştərilər DostBank mobil tətbiqi vasitəsilə Contact Təcili Pul köçürmə sistemindən istifadə edərək olduqları məkanı tərk etmədən və günün istənilən saatında vəsaitlərini aşağıdakı ölkələrə göndərə bilərlər:
Qeyd edək ki, ölkədə ilk dəfə olaraq Contact Təcili Pul köçürmə sistemindən onlayn istifadə imkanını Bank of Baku yaratmışdır. Müştərilər DostBank mobil tətbiqi ilə yanaşı, Bankın İnternet Bankçılıq xidməti və ya ödəniş terminalları vasitəsilə də ölkəxaricinə pul köçürə bilərlər.
DostBank mobil tətbiqi müştərilərə zaman və məkan fərqi olmadan bank xidmət və məhsullarından onlayn formada istifadə imkanı verir. Bank of Baku-nun mobil tətbiqini yükləmək istəyənlər bu linklərə daxil ola bilərlər: