Yüksək faizlə əmanət qoymaq və aşağı faizlə kredit götürmək üçün bank seçmisiniz?
(®️) Hər birimiz seçim edəndə ilk fikirləşdiyimiz sual bu olur- hansı daha sərfəlidir.
Unibank “+/-2%” kampaniyası ilə sizə sərfəli seçim imkanı yaradır. Kampaniya müddətində 2% daha yüksək faizlə əmanət hesabı açmaq imkanınız var. Kredit lazımdırsa, banka getmədən aşağı faizlə kredit sifariş edə bilərsiniz. Çünki “Unibank”ın “+/-2%” kampaniyası çərçivəsində “Unibank”dan onlayn kredit sifarişi 2% daha aşağı faizlə rəsmiləşdirilir.
Kampaniya dövründə “Unibank”da əmanət hesabı açmaqla, bu üstünlükləri qazanırsınız:
- “Müddətli” manat əmanətində 2% daha yüksək faiz əldə edirsiniz;
Qeyd edək ki, Əmanətlərin Sığortalanması Fondunun qərarı ilə qorunan əmanətlərin yuxarı həddi 12% təşkil edir və “Unibank”a yerləşdirilən bütün əmanətlər sığortalanır.
2% daha aşağı faizlə kredit əldə etmək üçün isə bank filiallarında növbə gözləməyə ehtiyac yoxdur. Onlayn sifariş edirsiniz və filialda dəqiqələr ərzində kreditinizi rəsmiləşdirirsiniz.
- “Unibank”ın yenilənmiş mobil tətbiqi olan uBank vasitəsi ilə;
Unibank hazırda paytaxt və bölgələri əhatə edən geniş filial şəbəkəsi ilə hər kəsin xidmətindədir. “Unibank”ın filialları həftənin 5 günü nahar fasiləsi olmadan, fəaliyyət göstərir. Həmçinin, bankın paytaxt və bölgələrdə yerləşən bir sıra filiaları şənbə günləri də müştərilərə xidmət edir.