Samsung məhsulları ilkin ödənişsiz, komissiyasız, faizsiz 18 aylıq kreditlə!
Sevdiyin texnologiya bizdə sərfəlidir!(®️) 15 yanvar 2021-ci il tarixinədək Azərbaycanda rəsmi distribüteri olduğumuz Samsung brendinin televizorlarını, paltaryuyanlarını, tozsoranlarını və mikrodalğalı sobalarını 15 dəqiqə ərzində ilkin ödənişsiz, komissiyasız, faizsiz, 18 aylıq kreditlə heç bir əlavə ödəniş etmədən, rəsmi holoqramlı Samsung smartfonlarını ayda 19.91 manatdan, planşetləri isə ayda 29 manatdan başlayan qiymətlərlə ilkin ödənişsiz, faizsiz, 12 aylıq kreditlə optimal.az saytından və ya 012 954 nömrəsiylə əlaqə saxlayaraq onlayn sifarişlə əldə edə bilərsiniz.
Sevdiyiniz Samsung texnologiyasını bir kliklə sifariş edin, Bakı, Sumqayıt və Abşeron ərazisi üzrə cəmi 4 saata, regionlara isə 24 saat müddətində Optimal-ın eyni vaxta pulsuz çatdırılma və quraşdırılması ilə (ikisi birlikdə) evinizdə olsun.
Samsung Optimalda sərfəlidir!