Krediti vaxtında ödəyənlərə faizdə endirim ediləcək
(®️) “AccessBank” 2020-ci ilin ilk nağd kredit kampaniyasına start verir. Kampaniyanın şərtinə əsasən, müştərilər yeni verilmiş kredit üzrə 12 ay ərzində ödənişi gecikməsiz etdikləri halda, kreditin növbəti ilində Bank tərəfindən 1% endirim qazanacaqlar.
Məsələn, müştəri 20% ilə 24 aylıq kredit götürərsə, ilk 12 ay ərzində ödənişləri yubatmadan ödədikdə, 13-cü ayın ilk günündən etibarən illik faiz dərəcəsi 19%-ə endiriləcək. Əsas məqam isə budur ki, müştəri endirimi Banka yaxınlaşmadan, avtomatik əldə edəcək.
Kampaniyadan yararlanmaq üçün “AccessBank”ın yaxınlıqdakı filialına müraciət edə bilərsiniz. Ətraflı məlumat üçün 151 Əlaqə mərkəzi xidmətinizdədir.
“AccessBank” Azərbaycanda mikromaliyyələşdirmə lideri olaraq, 2002-ci ildən kiçik və orta bizneslərə xidmət göstərir. Bankın səhmdarları sırasında Asiya İnkişaf Bankı, Avropa İnvestisiya Bankı, Beynəlxalq Maliyyə Korporasiyası kimi beynəlxalq təşkilat və qurumlar yer alır. Hazırda “AccessBank” tikinti, nəqliyyat, kənd təsərrüfatı, tibb kimi müxtəlif sahələrdə fəaliyyət göstərən müştərilərə xidmət göstərir. Bankın 15-i Bakıda, 13-ü bölgələrdə olmaqla, 28 filialı fəaliyyət göstərir.