Hesab.az-da Masterpass kampaniyası qazandırır!
(®️) Hesab.az hər ötən gün artan istifadəçi sayı ilə hədəflədiyi bazar üstünlüyünə hər zaman olduğu kimi səylə çalışaraq nail olmuşdur. Hazırda davamlı olaraq həyata keçirdiyi kampaniyalar ilə istifadəçilərinə Hesab.az -ı seçdikləri üçün hər zaman qazandırmağı vəd edir. MasterCard ilə həyata keçirilən kampaniyada da istifadəçilərinə etdikləri ödənişlərində anında endirim təmin ediləcək.
Kampaniya 05.04.2021- 31.05.2021 tarixlərində Hesab.az veb səhifəsi və mobil tətbiqində ödəniş edən qeydiyyatlı istifadəçiləri əhatə edir. Belə ki, həm Hesab.az mobil tətbiqində, həm də veb səhifəsində qeydiyyatlı şəkildə Masterpass-a artıq qoşulmuş və yeni qoşulan istifadəçilər MasterCard və Maestro kartları ilə mobil balansa müəyyən edilmiş məbləğdə ödəniş etdikdə hər ödənişə görə endirim qazanmış olacaqlar. Kampaniyada iştirak edən istifadəçilər ödəniş edən zaman dərhal endirim əldə edəcəklər.
Kampaniya çərçivəsində yalnız ilk 3500 nəfər endirim əldə edə biləcək. Siz də, elə indi Hesab.az platformasında Masterpass kampaniyasına qoşulun və endirim əldə edin. Ətraflı : https://bit.ly/39JlWdw
Məlumat üçün qeyd edək ki, “Masterpass” platforması “Mastercard”ın qlobal olaraq təqdim etdiyi, bir toxunuşla sürətli və təhlükəsiz ödəniş həllidir. “Masterpass”la kart məlumatları təhlükəsiz şəkildə “Mastercard” tərəfindən “Masterpass”da yadda saxlanılır. Kart məlumatları “Masterpass”a sadəcə bir dəfə daxil edilir və bundan sonra hər ödəniş zamanı məlumatı yenidən daxil etməyə ehtiyac qalmır.