TuranBankın mobil tətbiqi artıq AppGallery-də!
(®️) Hər zaman müştərilərinin rahatlığını düşünən TuranBank mobil bank tətbiqinin əlçatanlığını daha da genişləndirib. Artıq mobil tətbiqimizi Huawei markalı telefonlara məxsus olan AppGallery vasitəsilə də yükləyə bilərsiniz. https://bit.ly/3myetD5
TuranBankın mobil tətbiqi həm fərdi, həm də korporativ müştərilərə banka gəlmədən ödənişlər, köçürmələr və müxtəlif bank əməliyyatlarını həyata keçirmək imkanını yaratmaqla bərabər bankın təqdim etdiyi kredit, əmanət, kart məhsulları və digər xidmətlərlə bağlı yenilənmiş məlumatların da əldə edilməsi fürsətini yaradır.
Mobil Bank xidmətinin tətbiqi bank əməliyyatlarının həyata keçirilməsini daha operativ edərək zaman və məkan məhdudiyyətini aradan qaldırır.
Bankın mobil əlavəsini aşağıdakı linklərə keçid etməklə yükləyə bilərsiniz:
Bankın təqdim etdiyi yeni məhsul və xidmətlərlə bağlı ətraflı məlumatı qaynar xəttimizə (012 935) zəng edərək, TuranBankın rəsmi internet saytını https://bit.ly/2QRt5C5 və ya sosial şəbəkələrdəki səhifələrini izləyərək əldə edə bilərsiniz.