Bank of Baku-dan müəllimlərə 2% ENDİRİMLƏ KREDİT
“İndi AL, 2022-də ÖDƏ!”(®) Ölkənin aparıcı banklarından olan Bank of Baku şagirdlərinin həyat yollarını günəştək işıqlandıran cəfakeş, fədakar müəlimlərimizi sevindirəcək yeni kampaniyaya start verir.
Belə ki, 05 oktyabr - Beynəlxalq Müəllimlər Günü münasibət ilə keçirilən kampaniya müddətində Bank of Baku təhsil işçilərinə 30.000 AZN-dək Nağd Pul Kreditini,
İllik faiz dərəcəsinə 2% ENDİRİMLƏ,
2 AY MÖHLƏT ilə;
və 48 ay müddətinədək təklif edir.
Müştərilər istənilən ehtiyacları üçün krediti sərfəli şərtlərlə indi alıb, 2022-ci ildə ödəyəcəklər.
Yəni onlar, 2 ay möhlət hüququ qazanaraq 2021-ci ilin noyabr, dekabr aylarında əsas borc ödənişindən azad olunacaq və sadəcə həmin aylara düşən faiz borcunu ödəyəcəklər. Əsas borc ödənişinə isə 2022-ci ilin ilk aylarından başlayacaqlar.
Qeyd edək ki, kampaniyadan təhsil müəssisələrində çalışan və təhsil sahəsi üzrə fəaliyyət göstərən hər kəs faydalana bilər.
Kampaniya 31 oktyabr 2021-ci il tarixinədək keçərlidir.
Belə səfəli şərtlərlə kredit əldə etmək istəyən təhsil işçiləri Bank of Baku-nun istənilən filialına yaxınlaşa, 145 Məlumat Mərkəzi ilə əlaqə saxlaya, WhatsApp-dan müraciət edə (“Təhsil” yazıb (+99450) 447-00-55 nömrəsinə göndərə) və ya onlayn kredit sifarişi (https://bit.ly/2MutncF) bölməsindən krediti sifarişi yerləşdirə bil
Kampaniya haqqında ətraflı məlumatla bankın 145 Məlumat Mərkəzinə zəng edərək, Bank of Baku-nun rəsmi veb səhifəsinə www.bankofbaku.com və ya Facebook səhifəsinə www.facebook.com/bankofbaku daxil olaraq tanış olmaq olar.