“OBA Market” “Şanslı Qonşu” lotereyasına başladı
Müştərilər hər 10 azn-lik alış-verişdə 1 şans qazanaraq lotereyaya qoşulub möhtəşəm hədiyyələrin sahibi olmaq imkanı əldə edəcəklər.(®) Daima müştərilərinə yaxın olan və onları yenilikləri ilə sevindirən “OBA” marketlər şəbəkəsi oktyabrın 18-dən yanvarın 29-dək “Şanslı Qonşu” adlı yeni lotereyaya start verdi.
Şirkətin 5 illik fəaliyyəti dövründə ilk dəfə keçirilən lotereyanın məqsədi müştərilərini yalnız endirimlərilə deyil, bol hədiyyələrlə də sevindirməkdir.
Müştərilər hər 10 azn-lik alış-verişdə 1 şans qazanaraq lotereyaya qoşulub möhtəşəm hədiyyələrin sahibi olmaq imkanı əldə edəcəklər.
Şanslı qonşular 5 ədəd 2021-ci il buraxılışlı Kia Rio avtomobili, hər biri 5 ədəd olmaqla İstanbula səyahət turu, soyuducu, televizor, qabyuyan, paltaryuyan, planşet, kondisioner, mobil telefon və 500 AZN-lik hədiyyə kartları qazanacaqlar.
Lotereyanın iştirak qaydalarına əsasən 18 yaşına çatmış hər kəs “OBA Market” mobil tətbiqini yükləyərək iştirakını təsdiqləyib şəxsi məlumatlarını tam və doğru doldurmalıdır.
Qeyd edək ki, Xəzər televiziyasının canlı efirində yayımlanacaq lotereyanın münsiflər heyəti Azərbaycanın tanınmış simaları və incəsənət xadimləri arasından seçilmişdir. Canlı yayımda lotereyanın qalibləri müəyyən olunacaqdır.
Veysəloğlu Şirkətlər Qrupuna daxil olan "OBA Market" MMC-nin keçirdiyi “Şanslı qonşu” lotereyası oktyabrın 18-dən yanvarın 29-dək keçiriləcəkdir.