Səni düşünən avtomobil - Tam Yeni “SONATA VISION”
(®️) “HYUNDAI” markasının Azərbaycanda rəsmi nümayəndəsi “Auto Azerbaijan” şirkəti “Səni düşünən avtomobil” konsepsiyası ilə tam yeni “HYUNDAI SONATA” modelinin “VISION” komplektasiyasını təqdim edir.
Bu modelin geniş imkanları və idarəetmədə rahatlıq və təhlükəsizlik bəxş edən intellektual texnoloji sistemi avtomobili idarə edən şəxsə getdiyi yoldan yalnız zövq alacağını vəd edir. Xüsusi zövqlə dizayn olunan və texnoloji olaraq yüksək dözümlülük xüsusiyyəti ilə fərqlənən kuzov - eksteryer görünüşü arxa və ön hissəsində mistik təssürat yaradan qradientli gizli LED işıq texnologiyası ilə tamamlanır.
Sürücünün rahatlığı üçün hər bir şeyi düşünən və nəzərə alan “HYUNDAI” bu komplektasiyanı 12.3” tam LCD displey - məlumatlandırıcı cihazlar paneli və 10.25” multimedia monitoru ilə, naqilsiz telefon şarjı sistemi, hava keyfiyyətinə nəzarət sistemi, iki zonalı iqlim kontrolu ilə və 360° ətrafı müşahidə monitoru ilə təchiz etmişdir.
Hər zaman texnoloji yeniliyi illə fərqlənən “HYUNDAI”, “SONATA” sevərlərə bu komplektasiyada sürücünün təhlükəsizliyi üçün “ÖLÜ ZONA QƏZADAN YAYINMA Monitoru” və “DÜYMƏLİ ELEKTRON SÜRƏTLƏR QUTUSU” kimi xüsusi texnoloji yeniliyini əlavə edib.
Multimediaya gəldikdə isə “SONATA VISION” birinci sinif “BOSE” audio sisteminin Centerpoint Surround səs effekti sistemi ilə təchiz olunub.
Daha ətraflı məlumat üçün http://www.hyundai.az/sonata/ saytına daxil ola, yaxud (012) 989 nömrəsinə zəng edə bilərsiniz.