Hesab.az hər kəsə 3-Qat Koin qazandıracaq!
Hesab.az, 2-15 Dekabr tarixlərində istifadəçilərinə bütün ödənişlərdə 3-QAT qazanc bəxş edəcək.(®) Ölkənin ilk onlayn ödənişlər platforması, Goldenpay/Hesab.az, isifadəçilərini Yeni il öncəsi sevindirmək məqsədilə bütün ödənişlərdə “3-qat Hesab Koin hədiyyə” kampaniyasına start verir.
Kampaniya şərtlərinə əsasən, Hesab.az-da qeydiyyatlı şəkildə ödənişlərini edən istifadəçilər iştirak edəcəklər.
Hesab.az-ın “Qazananlar Klubu” loyallıq proqramına əsasən, Hesab Koin toplayan istifadəçilər hədiyyə olaraq 3-QAT Koin, Bonus toplayan istifadəçilər isə, Bonus və 2-QAT Koin əldə edəcəklər. Kampaniyada iştirak etmək üçün şərtlər isə, çox sadədir. Belə ki, kampaniyada minimal ödəniş məbləği və ödəniş növü üzrə məhdudiyyətlər yoxdur. İstifadəçilər hər hansı məbləğdə istənilən ödənişləri etdikdə, hər ödəniş üçün 3-qat hədiyyə Koinlər onların balansına avtomatik şəkildə köçürüləcəkdir. Kampaniya haqqında https://bit.ly/3B06oQ8
Məlumat üçün bildirək ki, Hesab.az-da qeydiyyatdan keçən bütün istifadəçilər “Qazananlar Klubu” loyallıq proqramına daxil olur və onlara ödəniş əvəzində Hesab Koin, yaxud Bonus toplamaq seçimi təklif olunur. İstifadəçilər bir seçimdən digərinə keçid edə və ondan faydalana bilərlər. Hesab Koin toplayan istifadəçilər onları hədiyyə və endirimlər üçün istifadə edir, yaxud AZN-ə dəyişərək müxtəlif ödənişlər həyata keçirirlər. Bonus toplayan istifadəçilər isə, onları sərfəli kampaniyalara dəyişirlər.