Yüksək gəlirli investisiya imkanı artıq bazarda! İnternational BOKT-dan illik 15% gəlirli “Artım” istiqrazı!
Geniş xalq kütləsi üçün nəzərdə tutulan “Artım” istiqrazları - illik 15%-ə qədər gəlir(®) "INTERNATIONAL" Bank Olmayan Kredit Təşkilatı (BOKT) Azərbaycan bazarında investorlar üçün misilsiz qazanc imkanları təklif edən yeni yüksək gəlirli “Artım” istiqrazını təqdim edir.
İllik 15%-ə qədər gəlir ilə bu istiqraz ölkədə hazırda mövcud olan sərfəli investisiyalardan seçilən bir alətidir.
İnternational BOKT haqqında
2013-cü ildə təsis edilmiş və BKT-12 lisenziyası ilə qeydiyyatdan keçmiş "İnternational BOKT" ASC artıq on ildən çoxdur ki, etibarlı maliyyə tərəfdaşıdır. Təminatlı və təminatsız kreditlər üzrə ixtisaslaşan təşkilat "Bank olmayan kredit təşkilatları haqqında" Azərbaycan Respublikası Qanununa uyğun olaraq fəaliyyət göstərir.
“Artım” İstiqrazın Əsas Xüsusiyyətləri
• Yüksək İllik Faiz Dərəcəsi: Orta bazar faizlərini əhəmiyyətli dərəcədə üstələyən illik 15%-ə qədər gəlir əldə edin.
• Sizə Uyğun Müddət: İstiqraz 24 aya qədər müddətə buraxılır, həm qısa, həm də orta müddətli investisiya seçimi imkanı yaradır.
• Əlçatan İnvestisiya: İstiqrazın nominal dəyəri 1000 AZN olmaqla, investisiya həm fərdi vətəndaşlar həm də müəssisələr üçün əlçatandır.
• Vergidən Azad Gəlirlər: Faiz gəlirlərinin vergidən azad olmasından yararlanın və qazancınızın tam dəyərini saxlayın.
• Sizə Uyğun Faiz Ödənişləri: Maliyyə planlamanıza uyğun olaraq faiz ödənişlərini aylıq, rüblük və ya müddət sonunda götürəcəyinizi seçin.
• Etibarlı və Güvənli: Təşkilatın möhkəm nüfuzu və qanunvericilik standartlarına riayət etməsi investisiyanızın etibarlı əllərdə olması deməkdir.
“Artım” İstiqraz Buraxılışı Haqqında
Bazar tələbatını qarşılamaq üçün ilkin olaraq “İnternational BOKT” müxtəlif tranşlarla nominal dəyəri 1000 AZN, ümumi emissiya həcmi 5 000 000 manat olan “Artım” istiqrazlarını illik 15% kupon dərəcəsi ilə tədavülə buraxılıb.
İstiqraz buraxılışının anderrayteri ölkənin aparıcı investisiya şirkəti olan “PAŞA Kapital İnvestisiya Şirkəti”dır. Geniş xalq kütləsi üçün nəzərdə tutulan “Artım” istiqrazları Bakı Fond Birjasının ticarət platformasında hərrac vasitəsi ilə yerləşdiriləcək. İnvestorların əldə etdiyi istiqrazların saxlanması və uçota alınması Milli Depozit Mərkəzi tərəfindən aparılacaq.
Niyə Bu İstiqraza İnvestisiya Etməlisiniz?
Bu istiqraza investisiya etməklə yalnız yüksək gəlir əldə etmirsiniz, həm də müştəri məmnuniyyətinə və bazar artımına sadiq olan etibarlı maliyyə qurumu ilə əməkdaşlıq edirsiniz. Vergidən azad faizlər, sizə uyğun ödəniş variantları və rəqabətli faiz dərəcəsi kombinasiyası bu imkanı qaçılmaz edir.
Necə İnvestisiya Etmək Olar?
“İnternational BOKT” ASC-nin bu sərfəli investisiya aləti barədə ətraflı məlumat almaq və ya investisiyaya başlamaq üçün təşkilatın veb saytına (www.istiqraz.az) daxil olun və ya müştəri xidmətləri ilə (1543) əlaqə saxlayın. İnternational BOKT-un maliyyə məsləhətçiləri sizə investisiya prosesində bələdçilik etməkdən və suallarınızı cavablandırmaqdan məmnun olacaqlar. İstiqrazlar haqqında məlumatı buraxılışın anderrayteri olan “Paşa Kapital İnvestisiya Şirkəti”ndən də əldə etmək mümkündür.