Rəsmi Hyundai servis mərkəzlərində ənənəvi qışa hazırlıq servis kampaniyası başladı
(®) Hyundai avtomobillərinin Azərbaycanda rəsmi distributoru “Auto Azerbaijan” şirkəti “Qışa hazırlıq” ənənəvi servis kampaniyasına start verib
Belə ki, dekabr ayının 30 -dək bütün Hyundai sahibləri rəsmi servis mərkəzlərinə ziyarət zamanı aşağıda qeyd olunan endirimlərdən faydalana biləcək.
- Antifriz mayelərinə 20% endirim,
- Şin montaj və razval-balans işlərinə 50% endirim.
Uzun müddət rəsmi servisin üstünlüklərindən faydalana bilməyən zəmanətsiz Hyundai avtomobil sahibləri üçün əla fürsətdir. Qışda yolda qalmamaq üçün bu fürsətən istifadə edərək avtomobilinizi yoxlatdıra və baş verə biləcək nasazlıqları aradan qaldıra bilərsiniz.
“Hyundai” markasının Azərbaycandakı rəsmi distribyutoru “Auto Azerbaijan” şirkətidir. 1996-cı ildən bəri fəaliyyət göstərən şirkət Hyundai avtomobillərinin satışını, servis xidmətlərini və orijinal ehtiyat hissələrini təqdim edən yeganə rəsmi şirkətdir. Ölkəmizdə ilk avtomobil dilerlər şəbəsi olaraq fəaliyyətə başlayan “Hyundai Azərbaycan” hal hazırda 74000 -dən çox müştəri portfelinə sahibdir. İstər paytaxtdakı, istərsə də, bölgələrdəki müştərilər üçün tam əlçatan olmağı hədəf götürən şirkət, "Hyundai" markasının ölkə üzrə 12 satış və servis mərkəzindən ibarət dilerlər şəbəkəsini formalaşdıraraq avtomobil sektorunda ən geniş xidmət şəbəkəsinə sahibdir.
“Hyundai Motor Company” haqqında
1967-ci ildə təsis edilmiş“Hyundai Motor Company”şirkəti etibarlı avtomobil partnyoru olmağıözünə vəzifə təyin etmişdir.
'İnsanlıq üçün Tərəqqi' marka vizionuna əsaslanan “Hyundai Motor Company”, İntellektual Mobil Həllər Təminatçısına çevrilmə yolunda sürətlə irəliləməkdədir.
Şirkət, robot və Urban Air Mobility (UAM) kimi qabaqcıl texnologiyalara inqilabi mobil həlləri gətirmək üçün investisiya qoyur, eyni zamanda gələcək mobillik xidmətlərini təqdim etmək üçün açıq yeniliklər həyata keçirir.
Ümumilikdə 120 000-dən çox peşəkar işçi heyəti ilə “Hyundai Motor Company” dünya üçün davamlı bir gələcəyin axtarındadır. Şirkət, müxtəlif bazarlar üçün nəzərdə tutulmuş fərqli məhsulları, həmçinin sənayenin qabaqcıl hidrogen yanacaq enerjisi və EV texnologiyaları ilə təchiz olunmuş sıfır emissiya nəqliyyat vasitələri ilə daima öz model sırasını genişləndirir və təkmilləşdirir.