Əmanət üzrə faizləri öncədən götürmək istəyənlər üçün “Əlavə fürsət”
Expressbank-ın "ƏLAVƏ FÜRSƏT" əmanəti ilə pulunuz dərhal gəlir gətirsin!(®) Expressbank əmanət üzrə faizləri öncədən götürmək istəyən müştərilər üçün “Əlavə fürsət” əmanət məhsulunu təklif edir. Belə ki, bu əmanət növü üzrə 1 illik 9% qazanc şərtləri ilə əmanət açan müştərilər illik gəlirlərini aybaay və ya müddətin sonunda deyil, əmanətin açıldığı gün götürə bilirlər.
Müştərilər gəlirlərini öncədən götürməklə həmin vəsaiti hər hansı digər ehtiyaclarının ödənilməsinə yönəldə bilərlər.
Bu əmanət məhsulunun üstünlükləri bununla bitmir. Expressbank “Əlavə Fürsət” əmanəti üzrə müştərilərinə pulsuz plastik kart təqdim edir, əmanət əsasında kredit götürmək imkanı da yaradır. Depozit Əmanətlərin Sığortalanması Fondu tərəfindən sığortalanır.
“Əlavə fürsət” əmanətindən yararlanmaq istəyən müştərilər Expressbank-ın bankın rəsmi saytına https://www.expressbank.az ,istənilən filialına yaxınlaşa və ya daha ətraflı məlumat üçün 132 Məlumat Mərkəzinə zəng edə bilərlər.