Hesab.az və Bakcell şirkətindən HƏDİYYƏ internet qazan!
Hesab.az istifadəçilər 25 Noyabr tarixindən etibarən hədiyyə olaraq 50 MB internet əldə edəcəklər.(®) Goldenpay/Hesab.az şirkəti Bakcell şirkəti ilə birgə əməkdaşlıq çərçivəsində istifadəçilərini qazandıracaq daha bir kampaniya başladıb. Yeni kampaniyaya əsasən, istifadəçilər 25 Noyabr tarixindən etibarən hədiyyə olaraq 50 MB internet əldə edəcəklər.
Hesab.az və Bakcell-in birgə təqdim etdiyi kampaniyanın şərtləri isə çox sadədir. Hədiyyəni əldə etmək üçün Hesab.az saytı, yaxud mobil tətbiqindən “ƏDV Geri Al” bölməsində hesabınıza daxil olmaq və alış-veriş çekinin üzərindəki QR kodu oxutmaq, və ya Fiskal ID-i daxil etmək lazımdır. Hədiyyə olunan internet paketi isə, həmin andaca istifadəçilərin balansına əlavə olunacaq. Qeyd edək ki, qaliblərin sayı limitli olduğundan kampaniyada iştirak edən ilk 2 000 istifadəçi hədiyyə əldə edəcək.