“Expressbank”-ın hər kəsə 13.22%-lə kredit kampaniyası davam edir!
(®) Kampaniya və aksiyaları ilə mütəmadi yeniliklər edib, müştərilərinin məmnuniyyətini təmin edən Expressbank, bu dəfə də onları sevindirməyə davam edir!
Yeni ilə “Siz də aşağı kredit faizləri ilə daxil olun!” şüarı ilə kredit kampaniyasına başlayan Expressbank, müştərilərinin kampaniyaya olan maraqlarını nəzərə alaraq, kampaniyanın müddətini uzatmağa qərar verdi!
Kampaniya müddətində hər kəs əməkhaqqı, iş yeri və vəzifəsindən asılı olmayaraq cəmi 13.22%-lə 30.000 manatadək nağd pul krediti əldə edə biləcək!
Üstəlik kampaniya çərçivəsində kredit əldə edən müştərilərə balansında 10.000 manatadək vəsait olan Expresso Standart, GOLD hətta Platinum kredit kartları hədiyyə olunacaq.
Kampaniyadan yararlanmaq istəyən müştərilər Expressbank-ın istənilən filialına yaxınlaşa və ya bankın onlayn xidmət kanallarından SİFARİŞ linkinə keçid edərək, Express24 mobil tətbiqindən, 050 444 41 32 whatsapp nömrəsindən, bankın sosial şəbəkələrdəki rəsmi səhifələrindən və ya bankın rəsmi saytından krediti banka yaxınlaşmadan sifariş edə bilərlər.