BirKart sahibləri daha çox keşbek, mil və Umico bonus qazanacaqlar!
(®) Ölkənin ən məşhur taksit kartı olan BirKart, Novruz bayramı ərəfəsində müştərilər üçün yeni güzəştli aksiya təqdim edir. Şərtlərə görə, BirKart ilə seçilmiş partnyor sahələrində 100 AZN və daha yuxarı məbləğdə taksitli alış-veriş edən müştərilər daha çox bonuslar qazanacaqlar. Visa şirkəti ilə birgə keçirilən “Bahar müjdəsi” adlı kampaniya geyim, ayaqqabı, aksesuar, hədiyyə, parfümeriya və kosmetika satışı ilə məşğul olan partnyorlarda keçərlidir.
BirKart Taksit və BirKart Cashback kartları ilə taksit əməliyyatı etdikdə 5% keşbek, BirKart Miles kartları ilə taksit əməliyyat etdikdə 3 qat mil, BirKart Umico kartları ilə taksit əməliyyat etdikdə isə 5% Umico Bonus qazanmaq mümkündür. 5 aprel 2022-ci il tarixinədək davam edəcək kampaniyada hər kart sahibi bir əməliyyat üzrə maksimum 20 AZN məbləğində keşbek qazana bilər. Ətraflı məlumat üçün – https://kbl.az/bknvpr.