Rabitəbank yeni “Miles” keşbekini təqdim edir!
(®) Keşbekləri ilə bazarda ciddi rəqabət yaratmaqla müştərilər arasında rəğbət qazanan Rabitəbank Kartmane kartları yeni keşbek növünü təqdim etdi. Belə ki, mövcud olan keşbeklərə yeni 5-ci növ - “Miles” keşbeki əlavə olunub.
“Miles” keşbeki xüsusilə səyahəti sevənlər üçün sevindirici xəbərdir. Gündəlik xərcləri Kartmane ilə etməklə həmin məbləğlər millərə çevriləcək, yığılan millərlə istənilən ölkəni gəzmək mümkün olacaq.
“Miles” keşbeklərinin hesablanması isə aşağıdakı kimidir:
-Yanacaqdoldurma məntəqələrində edilən bütün ödənişlərdən 1 AZN=0.50 mil keşbek (minimum dövriyyə tələbi yoxdur);
-Sığorta ödənişlərində 1 AZN=0.75 mil keşbek (minimum dövriyyə tələbi yoxdur);
-Digər əməliyyatlar üzrə 1 AZN=1 mil keşbek (minimum dövriyyə tələbi yoxdur).
“Keşbek 5” paketi üzrə qazanılmış millər yığılmağa başladığı tarixdən 24 ay müddətində qüvvədədir.
“Keşbek 5” paketi istifadəsi zamanı bankın partnyor şəbəkələri ilə əldə edilmiş razılığa əsasən təyin edilmiş keşbek faiz dərəcələri əsasında toplanılan ballar 50 misli həcmində hesablanacaq.
Qeyd edək ki, müvafiq xərcləmələr (aviabilet, otel və rent a car ödənişi) aparıldıqdan 30 gün müddətinə xərclənilən vəsaiti MİLLƏRƏ dəyişmək mümkündür.
Hal-hazırda aktiv olan keşbekinizi Miles keşbek növünə çevirmək və Miles haqqında ətraflı məlumatı https://rbt.az/miles-cashback rəsmi saytından əldə edə, 133 Çağrı Mərkəzi ilə əlaqə saxlaya və yaxud Rabitəbankın sosial şəbəkə profilləri üzərindən müraciətinizi bildirə bilərsiniz: