Xalq Bank XalqOnline istifadəçiləri üçün hədiyyəli kampaniyaya start verir!
(®) Yeni başlamış kampaniyanın şərtlərinə əsasən XalqOnline mobil/internet bankçılıq sistemində Xalq Bank kartları ilə 10 AZN və daha çox məbləğdə mobil, stasionar telefon, kommunal, TV, internet, kredit və digər ödənişlər edən istifadəçilər dəyərli hədiyyələr əldə edəcəklər!
Kommunal, TV, internet, kredit və digər ödənişlər edən XalqOnline istifadəçiləri dəyərli hədiyyələr əldə edəcəklər! Bunun üçün XalqOnline mobil/internet bankçılıq sistemində Xalq Bank kartları ilə 10 AZN və daha çox məbləğdə ödəniş edən müştərilər kampaniyada iştirak haqqını qazanacaqlar.
Hədiyyə fondu bitənədək davam edəcək kampaniyada sistem istifadəçiləri pulsuz danışıq dəqiqələri, yemək menüləri, parfümeriya və geyim malları, kinoteatr bileti, taksi, eləcə də digər xidmətlərdə endirim və hədiyyələr qazanacaqlar. Kampaniya barədə ətraflı məlumat və hədiyyələrin tam siyahısı ilə burada tanış olmaq olar – https://www.xalqbank.az/az/bank/bank-in-life/kiv-about-bank/news/xalq-bank-xalqonline-istifad-cil-ri-ucun-h-diyy-li-kampaniyaya-start-verir/
Qeyd edək ki, ödənişlər həyata keçirildikdən bir iş günü sonra istifadəçi hədiyyənin promokodunu SMS bildiriş vasitəsilə alacaq. Həmçinin, hədiyyə əldə etmiş istifadəçilər arasında kampaniya müddəti ərzində ən çox məbləğdə əməliyyat aparmış 25 və ən çox sayda əməliyyat aparmış 25 müştəri əlavə hədiyyəyə sahib olacaq!
XalqOnline Xalq Bankın fərdi və korporativ müştərilərə xidmət göstərən iOS və Android platformalı mobil/internet bank sistemidir.