Bank of Baku-dan neftçilərə özəl kampaniya
(®) Bank of Baku, 20 sentyabr – Neftçilər Günü münasibətilə neftçilərə özəl yeni kredit kampaniyasına start verir.
Belə ki, Bank of Baku-ya müraciət edən neftçilər kampaniya çərçivəsində 30.000 AZN-dək Nağd Pul Kreditini,
3% ENDİRİM və KOMİSSİYASIZ şərtlərlə əldə edə biləcək.
Onlar eyni zamanda, sığorta haqqı və zamin tələbi olmadan, 30 dəqiqə ərazində növbəsiz çevik rəsmiləşmə üstünlüyündən də faydalana biləcəklər. Müştərilərə kredit rəsmiləşməsi zamanı Bolkart kredit kartı da hədiyyə olunacaq.
Qeyd edək ki, kredit kampaniyasından neft-qaz sənayesində çalışan və ölkə ərazisində yaşayan Azərbaycan vətəndaşı olan hər kəs yararlana bilər.
Bank of Baku-nun bütün filialları şənbə günü saat 10:00-dan saat 15:00-a kimi FASİLƏSİZ olaraq müştərilərinin xidmətindədir.
Yeni kredit kampaniyasından faydalanmaq istəyənlər bankın filiallarına yaxınlaşa, 145 Məlumat Mərkəzi ilə əlaqə saxlaya, “WhatsApp-dan (+99450) 447-00-55 müraciət edə və ya onlayn kredit sifarişi (https://bit.ly/2MutncF) bölməsindən krediti sifarişi yerləşdirə bilər.
Daha ətraflı məlumat üçün bankın 145 Məlumat Mərkəzinə zəng edərək, Bank of Baku-nun rəsmi veb səhifəsinə www.bankofbaku.com və ya Facebook səhifəsinə www.facebook.com/bankofbaku daxil olaraq tanış olmaq olar.