Əlverişli yerləşmə və sərfəli qiymətlərlə mənzillər "Park Yasamal"da!
(®)“Park Yasamal” yaşayış kompleksi şəhərin mərkəzinə yaxın, ekoloji cəhətdən havasının təmizliyi ilə seçilən Yasamal rayonunda, 3 saylı “ASAN xidmət” və Bayraq parkının yaxınlığında yerləşir.
Böyük bir yaşayış kompleksinin davamı olaraq inşa olunan bu kompleksin yerləşməsi şəhərin bütün istiqamətlərinə rahat və tez çatmaq imkanı yaradır. Hazırda inşası davam edən yeni yol ilə layihəyə çatmaq daha asan olacaq. Belə ki, məhşur Kaktus restoranından Yasamal gölü istiqamətində düz hərəkət etməklə qısa müddətdə kompleksə çata biləcəksiniz.
Faydalı yaşam sahəsi və optimal mənzil planlaması
Sərfəli qiymət və sakinlərin rahatlığı hər zaman “Kristal Abşeron” üçün əsas prioritet olmuşdur. “Park Yasamal” layihəsində də sakinlərin yekun qiymətdə itkiyə getməməsi, sərfəli qiymətə geniş mənzil sahibi olması üçün bütün məqamlar nəzərə alınıb.
Belə ki, Park Yasamal layihəsində mənzillərin planlaması optimal şəkildə aparılmaqla yanaşı faydalı yaşayış sahəsinə də maksimum yer ayrılmışdır.
Beynəlxalq standartlara uyğun müasir təmir
Hazırda tikintisi sürətlə davam edən “Park Yasamal” yaşayış kompleksinin digər bir üstünlüyü isə beynəlxalq standartlara uyğun Avropa brendləri ilə inşa edilməsidir. İnşaat prosessində müasir Avropa istehsalı tikinti materialları istifadə edilir. Tam təmirli şəkildə təhvil verilən mənzillər ən yeni zövqlə dizayn edilir.
Yüksək keyfiyyət, aşağı faiz dərəcəsi!
İllik 6%-dən başlayan ipoteka krediti ilə “Park Yasamal” yaşayış kompleksində tam təmirli və göl mənzərəli mənzillərə sahib ola bilərsiniz!