Bakıda "Hilton Garden Inn" açılacaq
"TABIA Group"u şirkətinin (əvvəlki PMD Hospitality şirkəti) hotellər portfelinə "Hilton Garden Inn" qoşulacaq.
""Hilton Garden Inn" dünya səviyyəli qonaqpərvərlik və müasir rahatlığı Bakının mərkəzinə gətirəcək (Bakı, Hüseynqulu Sarabski küçəsi, 657). "Hilton Garden Inn Baku", TABİA Qrupunun yerli qonaqpərvərlik sahəsindəki təcrübəsini Hilton-un tanınmış xidməti ilə birləşdirərək, həm işgüzar, həm də istirahət məqsədli səfərlər edən qonaqlar üçün mükəmməl təcrübə təqdim edəcək", -məlumatda bildirilir.
Qeyd edilbi ki, strateji mövqedə yerləşən "Hilton Garden Inn", Bakının əsas cazibə mərkəzlərinə, mədəni abidələrinə və iş mərkəzlərinə asan çıxış imkanı təqdim edəcək, bu da rahatlıq və komfort axtaran ziyarətçilər üçün ideal seçim olacaq. Hoteldə 195 zövqlə dizayn edilmiş otaq olacaq və bu otaqlar geniş iş sahələri, pulsuz Wi-Fi və qonaqların rahatlığını artırmaq üçün müasir şəraitlə təchiz olunmuşdur.
"Hilton Garden Inn Bakı", yerli və beynəlxalq mətbəxi özündə birləşdirən müxtəlif yemək təcrübəsi təqdim edəcək. Otel müasir konfrans zalları və çoxfunksiyalı tədbir məkanları ilə təchiz olunmuşdur ki, bu da onu korporativ və sosial tədbirlər üçün ideal məkana çevirir. Qonaqlar tam təchiz olunmuş fitness mərkəzində sağlamlıq rejimlərini davam etdirə və sakit açıq məkanlarda istirahət edə bilərlər. Hotel, əməliyyatlarında ekoloji təmiz təcrübələr tətbiq edərək, daha yaşıl bir gələcəyə töhfə verməyi hədəfləyir", -məlumatda deyilir.
Şəxsi xidmət və detallara diqqət mərkəzində olan hotel, qonaqlarına unudulmaz anlar yaşatmağı hədəfləyir.
"Biz Hilton Garden Inn brendini Bakıya gətirməkdən çox məmnunuq," - deyə TABIA Qrupunun CEO-su Uygar Koçaş bildirib və əlavə edib: "Bu hotel, istisna qonaqpərvərlik təqdim etmək və icma daxilində əlaqələr yaratmaq öhdəliyimizin nümayişidir. Qonaqlarımızı qəbul etmək və onların qonaqlamalarını mümkün qədər xoş və rahat etmək üçün səbirsizliklə gözləyirik."
Qeyd edək ki, TABIA Group-un portfelinə sağlamlıq otelləri, rezortlar və şəhər otelləri daxildir.