Swissôtel & Raffle Residences – Sea Breeze-də premium yaşayış imkanı
(®) Raffle Group tərəfindən həyata keçirilən Swissôtel & Raffle Residences – Sea Breeze, beynəlxalq standartlara cavab verən, yüksək səviyyəli lüks yaşayış və investisiya layihəsidir.
Kompleks DREAM Arena, Halfmoon, Star of Baku və CASINO kimi Sea Breeze-in əsas və ən populyar obyektləri ilə həmsərhəd zonada yerləşir. Bu strateji mövqe və ərazidəki inkişaflar layihəni həm stabil və yüksək gəlirli investisiya, həm də komfortlu və prestijli yaşayış üçün üstün seçimə çevirir.
Layihə sakinlər üçün beynəlxalq 5 ulduzlu Swissôtel səviyyəsində həyat tərzi formalaşdırılıb. Kompleks sakinləri özəl çimərlik zonası, Swissôtel-in beynəlxalq xidmət konsepti, spa mərkəzləri, müasir fitness zonaları, qapalı və açıq hovuzlar, seçilmiş restoranlar və fərdi xidmətlər ilə təmin olunur.
Tam dəniz mənzərəli panoramik pəncərələr, geniş terraslar və yüksək keyfiyyətli interyer həlləri gündəlik yaşayışı maksimum komfort və prestijlə birləşdirir.
Layihə çərçivəsində təqdim olunan mənzillər tam təmirli və istifadəyə hazır vəziyyətdə təhvil verilir. Rezidens həm lüks yaşayış imkanları, həm də zəmanətli kirayə gəliri ilə yatırımcılar üçün unikal fürsət təqdim edir.
Mənzillərin əldə edilməsi 20% ilkin ödəniş və 36 aylıq daxili kredit şərtləri əsasında mümkündür.